Adidas OFFPITCH HOODIE BS2377

Жени - Adidas - OFFPITCH HOODIE

-26% Купи Adidas BS2377 - OFFPITCH HOODIE
Side zip pockets Full zip with drawcord-adjustable hood Raglan sleeves; Fitted cuffs Long length We partner with the Better Cotton Initiative to improve cotton farming globally adidas Badge of Sport on left pocket Machine wash warm, do not bleach, do not tumble dry, touch up with cool iron & do not dry clean Relaxed fit 73% cotton / 27% polyester doubleknit

Напиши коментар за производот

Ве молиме сите евентуални прашања да ги праќате преку нашата контакт страница на следниов ЛИНК а овде да коментирате само за овој производ.
    Лошо           Добро

За Видео упатство кликнете на следниов линк: www.sport.mk/upatstvo.mp4

Начинот на нарачување е следниов: прво мора да изберете број кој го сакате (SIZE) и да го ставите во кошничка со кликнување на: ВО КОШНИЧКА. Треба да излезе прозорче кое ќе потврди дека производот е ставен во кошничка. По конфирмацијата, во горниот десен агол имате икона на кошничка каде може да видите кој артикли се ставени во кошничка и треба да кликнете на ПРАТИ ЈА НАРАЧКАТА. Ќе бидете однесени на нова страна каде треба да внесете податоци за вас (име, презиме, адреса, мобилен и сл.) како и начин на испорака и плаќање. По комплетирањето на нарачката во рок од 5-10 минути треба да добиете e-mail порака од нас со производите кои сте ги нарачале. Во рок од 12 часа ќе Ве контактираме на телефонскиот број кој го оставивте за да се договориме околу испораката на производите.

Испорака за 1-3 работни дена. Плаќање при превземање.
Бесплатна испорака за нарачки над 1500 денари

    Категорија: Жени >> Блузони >>
  • Бренд: Adidas
  • Шифра на производот: BS2377
  • Достапност: На лагер
  • 4,890.00ден.
  • 3,600.00ден.

Избери големина:

Тагови: TRAINING