4F TSDF003- BLACK H417TSDF003-60

Жени - 4F - TSDF003- BLACK

-20% Купи 4F H417TSDF003-60 - TSDF003- BLACK
COMFORT AND COOLNESS Women's active T-shirt to ensure comfort during activity. Advantages: DryControl technology ensures dryness and support, mesh panel on the back improve breathability, stretchy, well-fitted material to provide full freedom of movement, reflective elements for better visibility and safety. Product details: Material: 92% polyester, 8% elastane Season: Spring / Summer 2017 Product ID: H4L17-TSDF003

Напиши коментар за производот

Ве молиме сите евентуални прашања да ги праќате преку нашата контакт страница на следниов ЛИНК а овде да коментирате само за овој производ.
    Лошо           Добро

За Видео упатство кликнете на следниов линк: www.sport.mk/upatstvo.mp4

Начинот на нарачување е следниов: прво мора да изберете број кој го сакате (SIZE) и да го ставите во кошничка со кликнување на: ВО КОШНИЧКА. Треба да излезе прозорче кое ќе потврди дека производот е ставен во кошничка. По конфирмацијата, во горниот десен агол имате икона на кошничка каде може да видите кој артикли се ставени во кошничка и треба да кликнете на ПРАТИ ЈА НАРАЧКАТА. Ќе бидете однесени на нова страна каде треба да внесете податоци за вас (име, презиме, адреса, мобилен и сл.) како и начин на испорака и плаќање. По комплетирањето на нарачката во рок од 5-10 минути треба да добиете e-mail порака од нас со производите кои сте ги нарачале. Во рок од 12 часа ќе Ве контактираме на телефонскиот број кој го оставивте за да се договориме околу испораката на производите.

Испорака за 1-3 работни дена. Плаќање при превземање.
Бесплатна испорака за нарачки над 1500 денари

    Категорија: Жени >> Маици >>
  • Бренд: 4F
  • Шифра на производот: H417TSDF003-60
  • Достапност: На лагер
  • 990.00ден.
  • 790.00ден.

Избери големина:

Тагови: TRAINING