4F TSM013- WHITE H417TSM013-0

Мажи - 4F - TSM013- WHITE

-22% Купи 4F H417TSM013-0 - TSM013- WHITE
COMFORT AND ELEGANCE Men's polo shirt with short sleeves provide a sporty style every day. Advantages: regular fit, buttoned collar, soft-touch material provides comfort. Product details: Material: 60% cotton, 40% polyester Season: Spring / Summer 2017 Product ID: H4L17-TSM013

Напиши коментар за производот

Ве молиме сите евентуални прашања да ги праќате преку нашата контакт страница на следниов ЛИНК а овде да коментирате само за овој производ.
    Лошо           Добро

За Видео упатство кликнете на следниов линк: www.sport.mk/upatstvo.mp4

Начинот на нарачување е следниов: прво мора да изберете број кој го сакате (SIZE) и да го ставите во кошничка со кликнување на: ВО КОШНИЧКА. Треба да излезе прозорче кое ќе потврди дека производот е ставен во кошничка. По конфирмацијата, во горниот десен агол имате икона на кошничка каде може да видите кој артикли се ставени во кошничка и треба да кликнете на ПРАТИ ЈА НАРАЧКАТА. Ќе бидете однесени на нова страна каде треба да внесете податоци за вас (име, презиме, адреса, мобилен и сл.) како и начин на испорака и плаќање. По комплетирањето на нарачката во рок од 5-10 минути треба да добиете e-mail порака од нас со производите кои сте ги нарачале. Во рок од 12 часа ќе Ве контактираме на телефонскиот број кој го оставивте за да се договориме околу испораката на производите.

Испорака за 1-3 работни дена. Плаќање при превземање.
Бесплатна испорака за нарачки над 1500 денари

    Категорија: Мажи >> Маици >>
  • Бренд: 4F
  • Шифра на производот: H417TSM013-0
  • Достапност: На лагер
  • 890.00ден.
  • 690.00ден.

Избери големина:

Тагови: TRAINING