Нашиот сајт користи "колачиња" за да овозможиме најдобра услуга

indoor

        РАКОМЕТ

tennis

              ТЕНИС

Basketball

       КОШАРКА

outdoor

       ЗИМА

PRODUCT STORYTake cues from the classics with these cool, straight-from-the-archive kicks inspired..
5,590.00ден.
PRODUCT STORYWith cool colour contrasting, bold PUMA branding and a sleek, semi-slim fit, this T-s..
1,690.00ден.
Designed for only the cutest and coolest of kids, PUMA’s kids gear features super soft materials, pl..
2,790.00ден.
PRODUCT STORYPUMA Rebel athletic gear is designed for those who set their sights on transformation..
3,090.00ден.
PRODUCT STORYDesigned with the modern athlete in mind, the Phase Backpack is both stylish and func..
1,390.00ден.

На нашата online продавница ќе најдете само ОРИГИНАЛНА спортска опрема: патики, тренерки, маици, ранци од најдобрите спортски брендови ADIDAS, NIKE, PUMA, REEBOK, LACOSTE, SALOMON, 4F SPORT и др.

Пратките ги испорачуваме низ цела Македонија за 1-3 работни дена преку курирска служба. За нарачки над 1500 денари испораката е БЕСПЛАТНА.

Можете да платите во готово при превземање на пратката или преку жиро сметка.

Нарачаната патика, тренерка, маица не ви е по мерка? НЕМА ПРОБЛЕМ!  Бесплатно ке ви ги замениме за друго бројче затоа што Вашето задоволство е наш приоритет.